Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Vectra 1.8 -00

0 MKD

Shitet nga: Emir 18 Nën 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Hitno se prodava
Registrirana do 23.08.2019
2000ta godina 1.8 benzin
070362101
CENA PO DOGOVOR
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione