Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL VECTRA ITNO

3 200 EUR

Shitet nga: Feho 16 Shk 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Opel vectra 2.2 tdi 2002g vo odlicna sostojba registrirana do januari 2019god.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione