Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL VECTRA 2.0 DI 16V -98

1 800 EUR

3 700 EUR

Shitet nga: Alban 28 Gush 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
OPEL VECTRA 2.0 DI 16V Uvezena od Germania

OPREMA:
Centralna brava
4 Airbag
Podesuvanje na volan
Klima
280.000 km momentalno
Kolata e vo perfektna sostojba kupeno od prv gazda u germania

Kompleten servis napraveno smeneto:
Filtri komplet
Ulje
Cauri napred
Cauri pozadi (unibali)
Ladnjak za klima nov ladi 100%
Registrirano do 11.09.2015
Zelen karton do 11.09.2015

Moze i Zamena za pomala kola
Info Mega auto parts Cair
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione