Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Vectra C 2.0 105ks -04 vo perfektna sostojb

2 700 EUR

Shitet nga: Ljulco 20 Qer 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Opel Vekra C 2.0 105ks 2004/5 vo perfektna sostojba. 2700€
📱070 636 156
Leaflet
Në fillim