Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Vectra vredi da se vidi

1 400 EUR

Shitet nga: Marjan 29 Qer 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Ima 4 novi guma celosen servis napraven al bandazi el na site stakal zatemneti stakla centralo klima greaci na sedista komandi na volano templomat bort kompjuter registrirana oste 5 meseca moze da se vide vo swkoe vreme i da se proba
Leaflet
Në fillim