Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL VECTRA B

1 750 EUR

Shitet nga: Стефан Николов 22 Maj 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Prodavam opel vektra 2. 0 obicen dizel full oprema 4 novi gumi reg do 10-01-2019 motor na lance tel za kontakt 078-409-751 cena 1750 ne e fiksna
Стефан Николов
078-409-751
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione