Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kombi OPEL VIVARO Disel Donesen od CH

Shitet nga: herolind 22 Mar 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vivaro
Se prodava kombi OPEL VIVARO Disel Donesen od
SHVAJCARIJA GODINA 2009
KILOMETRI 195000
VREDI DA SE VIDI
CENA PO DOGOVOR
herolind
072 772 907
Leaflet
Në fillim