Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL VIVARO 8+1

7 300 EUR

Shitet nga: Saso 06 Pri 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vivaro
PRODAVAM OPEL VIVARO 2009 GOD VO EKSTRA SOSTOJBA SERVISIRAN (MASLO FILTRI LANEC SO ZATEGACI NIOVI KOCNICI) REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON 8+1 SEDISTA KAKO NOV LONG VERZIJA SO OGROMEN BAGAZAN PROSTOR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione