Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Vivaro

5 500 EUR

Shitet nga: Stefan 26 Maj 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vivaro
Prodavam Opel Vivaro proizvedeno 2004 vo odlicna sostojba za podetalni informacii javete se na 070384502
Leaflet
Në fillim