Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel zafira 2.0 TDI

2 500 EUR

Shitet nga: Opelzafira 29 Jan 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Brod
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Opel zafira
Opelzafira
071 338 923
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione