Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Zafira -03

3 300 EUR

Shitet nga: ismail 07 Gush 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
vo perfektna sostojba ja prodavam poradi zaminuvanje vo stanstvo
Leaflet
Në fillim