Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Zafira 2.0 DTi

1 400 EUR

Shitet nga: Burim Reka 21 Qer 04:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
dve opel zafiri dti 2.0 sedan. elektricni stakla. 2000godina. so 7 stolici. idlino sacuvani.
Burim Reka
070348601
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione