Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL ZAFIRA 1,9 CDTI 150KS COSMO NAVIGACIJA

5 850 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ELIT AUTO SRL 01 Jan 22:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ELIT AUTO SRL
VW GOLF 2.OTDI 140KS GT SPORT -07 6 100 ЕУР
OPEL ASTRA 1,7CDTI -02 KLIMATRONIC ELIT AUTO 2 900 ЕУР
VW TOURAN HIGH LINE 1.9TDI 4 400 ЕУР
FORD FOCUS 1,8 TDCI -04 ELIT AUTO 2 800 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
OPEL ZAFIRA 1,9CDTI 110KW 150KS 7MESTA SO FULL OPREMA COSMO
-NAVIGACIJA
-KLIMATRONIK
-10X AIR BEG
-POLU KOZA
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-CD RADIO ORGINALNO
-ALUMINSKI BANDAZI
-SVETLA ZA MAGLA
-DVA KLUCA
-VOZILOTO E DONESENO OD ITALIJA
-PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SO PREVEDENI DOKUMENTI
-BEZ ZAMENI
IMAME GOLEM IZBOR NA VOZILA
-BMW 320D,330D,525D,530D
-MERCEDES C2OO,C220,C270,E220,E270CDI
-VW GOLF,PASSAT,POLO,LUPO,SARAN
-AUDI A2,A3,A4,A6
-OPEL ASTRA,ZAFIRA,CORSA,VECTRA
-FORD FOKUS,FIESTA,MONDEO
-PEUGEOT 206,307,407
-FIAT PUNTO,BRAVO,STILO
-CITROEN C1,C2,C3,C4
-SEAT LEON,IBIZA,AROSA,TOLEDO
-TOYOTA RAV4,YARIS
-SITE KOLI SE SO FULL OPREMA I PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
----ELIT AUTO SRL AUTO PLAC
ELIT AUTO SRL
DIREKTEN UVOZ NA AVTOMOBOLI OD ITALIJA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul.vardarska br.15 kriva palanka Tregoje në hartë
078 328 514, 078 297 423
https://ELIT AUTO SRL
Leaflet
ELIT AUTO SRL
AUDI A3 20TDI SPORTBACK DSG AVTOMATIK -06 5 400 ЕУР
RENAUIT SCENIC 1,5DCI 101KS -05 ELIT AUTO 3 500 ЕУР
OPEL MERIVA 1,7CDTI 101KS NOVA -03 3 100 ЕУР
CITROEN XSARA PICASSO 2,0HDI 90KS -02 ELIT AUTO 2 600 ЕУР
Në fillim