Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL ZAFIRA 2.0 DTI

Shitet nga: Slagjan 17 Pri 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Se prodava opel zafira, uvezena od Bugarija vo odlicna vozna sostojba so malku pominato i dobro opremena, bez nikakva maana, so mnogu ubav motor i mnogu mala potrosuvacka, za sedum lica.

Slagjan
075469021
Në fillim