Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Zafira1.9 cdtdi

Shitet nga: .... 17 Pri 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Opel Zafira 1.9 Cdti - 150ps

2006godina

Uvezeno od Sfajcaria🇨🇭

Full oprema, Koza interier, klima, Avtomatik , greaci na sediste, komandi na volant, prozori na dugmi, retrovizori na dugmi i drugo...

Napraven golem servis kompletno , Rebrasti kais so sve set komplet, klinasti kais, ulje 5w30 so svi filteri so garancija, gurtni novi, novi gumi..

Registriren so zeleb karton cela godina do 12.2018

Motorot i menjacot e TIP TOP , odrzuvan maximalno.

Za poveke info Povelete : 070-381-406
Leaflet
Në fillim