Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL ZAFIRA 2.2 DTI -02

3 200 EUR

Shitet nga: slavco 08 Mar 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
ФУЛ ОПРЕМА, РЕГИСТРИРАНА, ЗЕЛЕН КАРТОН, ВО МНОГУ ДОБРА СОСТОЈБА, УВЕЗЕНА ОД ШВАЈЦАРИЈА, 7 СЕИШТА, АЛУМИНИУМСИ БАНДАШИ СО ЛЕТНИ ГУМИ, КЛИМА, ТЕМПОМАТ, АБС, СЕРВО, ЦЕНТРАЛНО СО ДАЛЕЧИНСКО, БОРД КОМ.ЕЛ. РЕТРОВИЗОРИ,ЕЛ. СТАКЛА, ПРВА БОЈА, СИТЕ СТАКЛА 02, 12 ВОЗДУШНИ ПЕРНИЧИНА (предни, задни, странични) .И МН. ДРУГО.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione