Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Zafira 2.0DTI

3 000 EUR

Shitet nga: Alen 19 Nën 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Prodavam Opel Zafira 2.0 DTI 2003 god , 7 sedista, klimata raboti, stranska registrazija , napraven servis , smeneti 4 diska komplet so plocki , novi gumi.za poveke informacii na Whatsapp +393898987889
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione