Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Zafira 1.6 benzin plin

3 000 EUR

Shitet nga: Rade 24 Maj 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Se prodava opel zafira 1.6 benzin plin so atest 7 sedista original kilometraza 2001 godina super kola domakinska nevozena , tuku sto registrirana . Koj saka super kola neka poveli . Plin 600 evra , 100 evra krov i registracija .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione