Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Zafira

5 200 EUR

Shitet nga: Perica Dje 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Se prodava Opel Zafira 1.9 110kw
Ful oprema bez kožni sedišta,senzori napred pozadi,greači na sedišta,panorama krov,klimatromik,komandi na volan 6 brzini itn......
Leaflet
Në fillim