Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Zafira B Model Sport

6 200 EUR

Shitet nga: Shaip Ibishi 23 Maj 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Prodavam Opel Zafira B model Sport 2009 godina so full oprema
Kozni sedista
Avtomatik
Greaci na sedista
Klima
Navigacija
S-sport kopce
Tempomat
I drugo..
Plateni se site davacki
Shaip Ibishi
072738865
Leaflet
Në fillim