Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel zafira

1 500 EUR

Shitet nga: Nuhi 03 Tet 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Se prodava Opel zafira full opremen servisiran socuvan registriran benzin
Za podetalni informaci mobilen
070 757 229 nuhi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione