Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 1007 -05

0 MKD

Shitet nga: Zdravko 27 Nën 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
1007
PEUGEOT 1007,1.4 I ,2005 GOD..ELEKTRIKA,KLIMA.SIBER VRATI., UVOZ ITALIJA,VO ODLICNA SOSTOJBA.DO REGISTRACIJA, INF. 070 210 227
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione