Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 106 1.4

1 900 EUR

Shitet nga: Xheki 18 Pri 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
106
PRODAVAM PEZO 106 1.4 BENZIN NA KOLLATA POSEDUVA STAKLA NA DUGME IDRAULIK VOLAN ABS CENTRALNA BRAVA RADIO CD AJRBEG KOLATA NEMA MANA 4 NOVI GUMI SAVA CEL SET NA REBRASTI KAISH E SMENAT ULJE FILTRI KOLATA E TOP REGISTRIRAN ZA POCE INF 070639110
Leaflet
Në fillim