Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 106 dizel

400 EUR

Shitet nga: Pezo 23 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
106
Се продава Pezo 106 дизел, со помината регистрација пред еден месец. Може да се регистрира во секое време. Колата е пали-вози, со 4 зимски гуми и со неа следува уште еден комплет. Има мали каросериски забелешки како што може да се види на сликите.

Крајна цена: 400eur
За пониско Ве молам не се јавувајте.

070/278-995
070/272-489
Pezo
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione