Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 106 -98

1 500 EUR

Shitet nga: Toni 04 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
106
Vo odlicna sostojba, neuvezuvano
Leaflet
Në fillim