Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 106 benzin/plin atest registrirano

750 EUR

Shitet nga: Angel Pesevski 05 Sht 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
106
Се Продава Пежо 106 ,година на производство: 1994
-Бензин/ атестиран плински уред LOVATO
-Алуминиумски бандажи со 4 НОВИ ГУМИ
-Радио USB/Mp3/Aux
-НОВ акумулатор
Јавете се за повеќе информации...
Ангел: 075-498-758
Angel Pesevski
075498758
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione