Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 106

1 150 EUR

1 300 EUR

Shitet nga: Berat 25 Jan 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
106
Se prodava Peugeot 106 1.4 benzin godina2000 registrana kolata e vo vozna sostoyba oprena servo elektricni stakla kolata e vo nogu dobra sostojba CENATA NE FIKSNA..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione