Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 107 KUPEN VO SALON

3 600 EUR

Shitet nga: ofelija 19 Qer 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
107
Se prodava peugeot 107 kupen vo salon.
Redovno servisiran so servisna kniska.
Registriran do januari 2019 so zelen karton.
letni i zimski gumi.
Centralna brava.
Potrosuvacka 5l / 100km.
Redoven servis napaven pred dva meseca.
Klima.
Poprecni nosaci
ofelija
070381602
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione