Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 107 uvoz CH

Shitet nga: Ce 18 Pri 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
107
Uvezen od Ch vo super vozna sostojba
107.....1000 cc benzin
2005
5 vrati
Registriran
140000 km
Moze dase proba i vidi
Cena po dogovor
070 585 271
Leaflet
Në fillim