Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Otkup na vozila od 2001 do 2017 vo sekakva sostojba

0 MKD

Shpallja e kompanisë Blihet nga: AutoS 07 Maj 12:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AutoS
KUPUVAM MERCEDES ML270 AUDI Q7 BMW X3 X5 0 MKD
Audi A3  A4  GOLF 5  PASSAT  OCTAVIA KUPUVAM VW 2 000 EUR
KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS 4 000 EUR
Se kupuva Berlingo Partner Doblo Plakam najrealno 10 000 EUR
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
KUPUVAM VOZILA OD 2001-2013GODINA.
VO ISPRAVNA SOSTOJBA ILI SO DEFEKT

OTKUP NA KOLI SO
BENZIN,PLIN ILI DIZEL SEEDENO
OTKUPUVAM AVTOMOBILI SAMO SO REALNI CENI.
BEZ MALTRETIRANJE . ISPLAKAM VEDNASKONTAKT ISKLUCIVO NA TELEFON 075 68 99 70
ILI KONTAKT NA VIber SO SLIKI DOKOLKU E HAVARISANO T.E OSTETENO VOZILOTO
AutoS
OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI,BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 99-2017 GODINA .SO REALNI CENI.ISPLATA VEDNAS
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
075 689970
Leaflet
AutoS
OTKUP NA VOZILA  PLAKAM KES 0 MKD
KUPUVAM VW GOLF 4 5 6 BЕNZIN I DIZELI 0 EUR
OTKUP NA KOLI VOZILA NAJBRZA ISPLATA KES 0 MKD
OTKUP NA AVTOMOBILI -99 -13 GOD NAJBRZA ISPLATA 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione