Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 206 -06 odlicno socuvana

3 900 EUR

Shitet nga: Zlatko 11 Dhj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
Kolata ne e uvezena. Napraven e golem servis, smeneto e korpa so lamela, rebrast i klinast kais i nov akumulator. Redovno e servisirana so realni 90000km. Kolata e vo perfektna sostojba.
Leaflet
Në fillim