Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PEUGEOT 206CC

Shitet nga: Daniel 23 Tet 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Каbriolet
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
Se prodava Peugeot 206cc so full oprema,registrirano do 03.2018 bez mana odlicno socuvano
Poveke informacii na 078 69 24 88
Në fillim