Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PEUGEOT 206 1.6 HDI 109ks 80kw

3 499 EUR

Shitet nga: LV 21 Gush 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
Prodavam Peugeot 206 1.6 16v HDI 80kw (109ks) proizvedeno 11-2005 prva reg 2006god.so maksimalna oprema za 206ka. doneseno od CH. od prv gazda vo perfektna sostojba NEUDIRANO I NEFARBANO!!! odlicen motor i menuvac.
Mnogu brza i mnogu ekonomicna so potrosuvacka od 3.5l do 5.5l na 100km.
Napraven e celosen servis smenet rebrast kais, zategaci, vodna pumpa, klinest kais, maslo i site filteri ...odlicni m+s gumi (bez nikakvi dodatni trosoci)
Registrirana e do 12 - 2017
tel. 075 - 251 - 321

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione