Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 206

4 000 EUR

Shitet nga: Snezana Avramovska 04 Dhj 05:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
prodavam peugeot 206 , prv sopstvenik, 2005 godina,
118000 km, na plin, registrirana vo Noemvri,
Snezana Avramovska
075 23 99 89
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione