Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 206

2 200 EUR

Shitet nga: Jordan 19 Qer 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
Se prodava Peugeot 206 1.1 2003god.
So pominati 140000 km. Elektricni prozori I klima.
Registrirano do 03.2020
Leaflet
Në fillim