Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 206 1.4 hdi

Shitet nga: Antonio 22 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
Prodavam pezo 206 1.4 hdi , jas sum prv sopstvenik, pezoto e redovno servisirano vo maltene perfektna sostojba... mn malku trosi nema defekti ... za godinata e odlicno zacuvano
Antonio
070215547
Leaflet
Në fillim