Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 206

2 700 EUR

Shitet nga: Zare 08 Qer 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
Peugeot 206.
Proizvodstvo,mesec 11, 2006 godina. Motor 1.4 ekonomichna potroshuvachka, odlichno sochuvano. Ima klima , el. prozori, audio komandi na volan.Promeneti site filtri i ulje. Registirana do 2020g. ima zelen karton odlichno sochuvano.Chetiri zimski gumi skoro novi. Osigurani stakla. .Kupeno vo salon vo Skopje. Vredi da se vidi. 2700 e.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione