Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 206

2 000 EUR

Shitet nga: Татјана 21 Maj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
Бензин 1600
ел.стакла
клима
панорама кров
регистрирана со зелен картон
сменети каиши, масло и филтри
4 зимски гуми
Татјана
076598033
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione