Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PEUGEOT 207

0 MKD

Shitet nga: Sinan Ibeski 04 Tet 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
207
SE PRODAVA PEZO 207 1.4 HDI. OD PRV GAZDA. VO TOP SOSTOJBA
Sinan Ibeski
0038970572160
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione