Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 207 doneseno od Svajcarija

5 200 EUR

Shitet nga: Agron 28 Qer 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Каbriolet
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
207
Mnogu sacuvano skoro nova,kozni sedista so grejaci,sistem elektricen za otvaranje I zatvaranje,tempomat kompletirana kola
Leaflet
Në fillim