Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 207 -07

7 000 EUR

Shitet nga: Горан 17 Sht 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
207
Регистрирано до август 2017
Музичка опрема Алпина Про
Перфектно сочувано
Редовно сервисирано(пред 10 дена комплетно)
Снага 150кс
Клима
Тврд кров
Цената фикснаГоран
075415415
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione