Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PEUGEOT 207 1.4HDI 68KS 2006 AUTO KODEKS

3 750 EUR

Shitet nga: AUTO KODEKS 07 Jan 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
207
PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW.68KS PROIZVEDENA 2006GOD.
MNOGU MALA POTROSUVACKA NA DIZEL GORIVO OD 5litri NA 100km.VO GRAD.
NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS SO FAKTURA I GARANCIJA NA SET REBRAST KAIS.PRED 8000KM.
ULJE I FILTRI SMENETO PRED 8000KM.
REGISTRIRANA DO 18.01.2018GOD.
OD OPREMA POSEDUVA:
KLIMA
ABS
ESP
AIR BEG
SERVO VOLAN
KOMANDI NA VOLAN
FABRICKO CD
BORD KOMPJUTET
ELEKTRIKA STAKLA
ELEKTRIKA OGLEDALA
4 ZIMSKI GUMI
SVETLA ZA MAGLA
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
I DR.
VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA VO SEKOJ POGLED.
STEGNATO NA VOZNJA NEMA DA KRCNE NI TROPNE.
MOTOROT RABOTI KAKO CASOVNIK.
ENTERIEROT-EKSTRA
NA REALNI KM 106300
BEZ ZAMENI


AUTO KODEKS SE NAOGA NA BULEVAR BORIS TRAJKOVSKI ODMA POSLE SEMAFORITE KAJ NASELBATA USJE PRED PSS TEHNICKIOT PREGLED.
POVELETE CENETI KUPUVACI.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione