Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PEUGEOT 207 SW 1.6HDI 80KW 10 AUTO KODEKS

4 150 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTO KODEKS Sot 16:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
RENAULT MEGANE 1.5DCI 110KS -09 AUTO KODEKS 4 950 ЕУР
FORD FOCUS 1.6TDCI 90KS UNIKAT  AUTO KODEKS 3 400 ЕУР
FORD FIESTA 1.4TDCI 50KW UNIKAT AUTO KODEKS 4 300 ЕУР
SEAT IBIZA 1.4 TNG 63KW 08/07 AUTO KODEKS 3 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
207
NOV UVOZ OD ITALY

PEUGEOT 207 SW 1.6HDI 109KS 2010GOD.
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.
NA REALNI 154 000KM 100%
OD OPREMA POSEDUVA:
KLIMA-LADI
PANORAMEN POKRIV SO ZAVESA
ALUMINSKI BANDAZI
ELEKTRIKA STAKLA
KOZEN VOLAN
FABRICKO CD
KOMANDI NA VOLAN
ABS
ESP
AIR BEG
SVETLA ZA MAGLA
ZADNI PARKING SENZORI
FABRICKI ZATEMNETI STAKLA
ELEKTRIKA RETROVIZORI
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
I DR.

VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA VO SEKOJ POGLED.
SE FUNKCIONIRA.
MOTOROT RABOTI KAKO CASOVNIK.
PODVOZJE STEGNATO.
BEZ ZAMENI.

AUTO KODEKS SE NAOGA NA BULEVARD BORIS TRAJKOVSKI PRED PSS TEHNICKI PREGLED USJE I PRIMA MEBEL POZADI NOVATA PERALNA.
POVELETE CENETI KUPUVACI.
AUTO KODEKS
Продава Автомобили
Vizitoni faqen e biznesit tonë
БОРИС ТРАЈКОВСКИ 164 Tregoje në hartë
078229183
CITROEN C4 1.6HDI 80KW -07 AUTO KODEKS 3 400 ЕУР
LANCIA DELTA 1.6 M-JET 120KS 10/09 AUTO KODEKS 5 150 ЕУР
VW POLO 1.4TDI 51KW UNIKAT AUTO KODEKS 3 250 ЕУР
CITROEN C4 1.6HDI 90KS excluzive AUTO KODEKS 3 350 ЕУР
Në fillim