Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PEUGEOT 207 1.6 HDI 66kw FULL -09 AVTOCENTAR

3 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
VW PASSAT 2.0 TDI 8V 6-BRZINI -06 AVTOCENTAR 4 990 EUR
VW GOLF 5 2.0 TDI 4-MOTION 4x4 -06 AVTOCENTAR 4 500 EUR
ALFA 147 1.9 JTD 120ks FULL -07 AVTOCENTAR 2 700 EUR
VW GOLF 6 2.0 TDI 110kw -10 AVTOCENTAR 8 700 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
207
PEUGEOT 207 1.6 HDI 66kw
proizvedeno 2009 / 2008god.

> vo ekstra sostojba <

FULL OPREMA .

cena : 3100euro.
( moze i na rati so mogo lizing )

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74kw FULL -05 AVTOCENTAR 2 800 EUR
FORD GALAXY 1.9 TDI 7 SEDISTA -05 AVTOCENTAR 3 500 EUR
FORD FIESTA 1.4 TDCI 50kw FULL -08 AVTOCENTAR 2 950 EUR
AUDI A3 2.0 TDI 103kw 6-brzini -06 AVTOCENTAR 3 600 EUR
Në fillim