Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 306 1.8 benzin -00

0 MKD

Shitet nga: Rami 07 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
306
Peugeot 306 1.8 benzin , karavan so ful oprema,servisirana komplet reg.do 15.07.15
Mercedes c200 dizel automatik tiptronik,ful oprema,servisirana,reg.do 15.04.15

Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione