Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 306 -95

0 EUR

Shitet nga: Stefan Zlatanovski 31 Mar 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
306
Пежо 306, 95 година, бензинец со А-тест плин,регистрација до 09.04.2016, нови предни зимски гуми, оригинал пежо алуминиумски бандажи, звучници и ЦД - ПИОНИР. ПАЛИ-ВОЗИ. Цена по договор или замена за друг автомобил
Stefan Zlatanovski
075461701
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione