Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PEUGEOT 306 XRD disel -99

2 200 EUR

Shitet nga: Александар Лазов 08 Mar 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
306
Возилото е регистрирано до 18 мај 2016 година.

Телефон за контакт: 070 306 633 (Зоран) после 14,00 часот.
Александар Лазов
070 306 633
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione