Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 306 -94 itno

350 EUR

Shitet nga: Refik 04 Shk 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
306
Hitno
Leaflet
Në fillim