Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 306 1.4

Shitet nga: daniela 26 Pri 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
306
СЕ ПРОДАВА ПЕЖО 306 1,4 ХР БЕНЗИН , ПЛИН 1994 ГОДИНА, РЕГИСТРИРАНА ДО 07,2018 ГОДИНА , СЕРВИСИРАНА ВО ОВЛАСТЕН СЕРВИС НА ПЕЖО , НАПРАВЕН ГОЛЕМ СЕРВИС , ГАРАЖИРАНА , НОВ АКУМУЛАТОР , НОВИ ГУМИ.
daniela
070524145
Leaflet
Në fillim