Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 307 coupè cabriolet

4 700 EUR

Shitet nga: Seit İsmail 10 Jan 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Prodavam Peugeot 307 coupe/cabriolet (4700 euro).
Seit İsmail
071 643 575
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione